Fotografie z přírody jsou jednoduché, přirozené a čisté, ale zároveň plné náboje a pohody. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost na úžasné a přirozené fotky z nejbarevnějšího ročního období.
● místo focení: Praha (Sady na Skalce, Stromovka, Cibulka, Grébovka, Botanická zahrada Malešice, Královská zahrada, Vyšehrad apod.)
● doba trvání: 30 - 45 min
● cena: 1 500 Kč
● počet upravených fotografií: 3 ks
● upravená fotografie nad rámec: 300 Kč / ks
V ceně upravených fotografií je zahrnuta základní retuš, úprava barev, odstranění nevhodných prvků v okolí, kontrast, ořez fotografie.
Vaše fotografie budou k dispozici v online galerii, abyste je mohli snadno sdílet s přáteli a rodinou nebo si je jednoduše stáhnete do PC, tabletu, mobilu, apod..
Uvedená cena je bez vizáže. Ta se v případě zájmu hradí zvlášť. Neupravené snímky ani RAW neposkytuji. V případě nepříznivého počasí, focení přesuneme na nejbližší vhodný termín. 
Hradí se rezervační záloha ve výši 50%. Doplatek je splatný v den focení. Úhrada za fotografie navíc nad rámec balíčku pak bankovním převodem. 
Před objednáním se prosím seznamte s obchodními podmínkami.
Pokud vám nabízené termíny nevyhovují, ráda s vámi individuálně domluvím jiný a v případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.
Těším se na setkání s vámi!
VOLNÉ TERMÍNY DLE DOMLUVY.
Back to Top