KREATIVNÍ PORTRÉT A DENNÍ SVĚTLO

Těším se na Vás!
Máte rádi uměleckou fotografii a obrazově výrazné oduševnělé portréty pořízené pouze za denního světla a bez složité ateliérové techniky?
Naučím Vás fotit kreativní portréty, které vás budou bavit a rozhodně nezapadnou ve vašem portfoliu. Budeme se věnovat portrétu v exteriéru, prozradím Vám tipy a triky při focení s denním světlem. Budu vám k dispozici, budete-li potřebovat poradit, jaký zvolit úhel při focení, jak pracovat s modelkou, na co je potřeba dávat pozor, jak zaujmout a přimět k výrazu apod. 
Také si povíme něco o hledání správného místa a kompozici fotografie.
Zájemcům taky ukážu, jak fotit se starými skly. Možnost vyzkoušet starosklíčko Helios 44M (redukce na Nikon M42).
Díky malému počtu účastníků bude mít každý dost prostoru si vše vyzkoušet a získáte zpětnou vazbu. Je pro mě důležité, aby bylo focení pro vás zážitkem, díky kterému budete vždy spokojeni se svými fotografiemi.
Individuální kurz: 3 900 Kč (1 modelka) / 4 900 Kč (2 modelky)
2 - 4 osoby: 2.900 Kč (1 osoba / 1 modelka) - 3 900 Kč (1 osoba / 2 modelky)
Délka workshopu: 3 hod
Termín: dle dohody
Pro workshop máte výběr mezi dvěma modelkami. Tereza - s jejím jemným vzhledem se Vám bude fotit samo. Úplný opak je však Alexandra, která má velmi výstřední, tvrdý vzhled. Obě tyto krásné slečny jsou výrazově schopné s bohatými zkušenostmi s focením a pózováním.
Pokud však budete nerozhodní, můžete fotit s oběma, je mezi nimi nádherný kontrast. 
Lokace ve kterých se budou pořádat workshopy s Alexandrou jsou Praha, Jablonec a Liberec. S Terezou si zafotíte v Praze.
Kurz lze také zakoupit jako dárek a vystavit na něj dárkový poukaz.
Doporučuji mít zvládnuté alespoň základy a znát pojmy jako clona, expoziční čas a ISO. 
Tento kurz není vhodný pro technicky zaměřené fotografy.  
Sebou si vezměte: fotoaparát s výměnným objektivem a ideálně také náhradní baterie, paměťové karty, dobrou náladu a chuť se něčemu přiučit :)
Přihlášky zasílejte prosím na můj e-mail: sonasera.foto@gmail.com. Do předmětu emailu uveďte "Přihláška na workshop Kreativní portrét a denní světlo". Přihlášení je platné po uhrazení rezervačního poplatku ve výši 50% z ceny kurzu.
"Kreativní noční portrét"

Zažijte večerní procházku osvětlenou Prahou okořeněnou portrétní fotografií! Láká vás umět vytvářet umělecké fotografie a dostat z fotografie víc než pouhou technickou preciznost? Potom si nenechte ujít tento workshop, na němž se naučíte vykouzlit portrét s pomocí světel v centru Prahy. K dispozici vám po celou dobu bude půvabná modelka.
Doporučuji: mít zvládnuté alespoň základy a znát pojmy jako clona, expoziční čas a ISO. 
Doporučené vybavení: fotoaparát s výměnným objektivem a ideálně také náhradní baterie, paměťové karty, nabitý mobil, nebo baterka, dobrá nálada a chuť se něčemu přiučit :)
Komu je kurz určen: Všem fotografům, kteří mají rádi uměleckou fotografii a chtějí přemýšlet o fotce jinak. Fotografům, kteří chtějí dostat z fotografie víc, než jen to, aby byla technicky dokonalá a těm, kterým se nelíbí vyretušované obličeje a chtějí ve fotografii raději přirozenost. Není vhodný pro technicky zaměřené fotografy.  
Zájemcům také ukážu, jak fotit se starými skly. Možnost vyzkoušet starosklíčko Helios 44M (redukce na Nikon M42).
Přihlášky: zasílejte prosím na můj e-mail: sonasera.foto@gmail.com | Do předmětu e-mailu uveďte "Přihláška na workshop - noční portrét". | Přihlášení je platné po uhrazení rezervačního poplatku ve výši 50% z ceny kurzu.
Individuální kurz: 3 900 Kč (1 modelka) / 4 900 Kč (2 modelky)
2 - 4 osoby: 2.900 Kč (1 osoba / 1 modelka) - 3 900 Kč (1 osoba / 2 modelky)
Délka workshopu: 2 - 3 hod
Termín: dle dohody

Workshop lze také zakoupit jako dárek a vystavit tak na něj dárkový poukaz.
Při zrušení z vaší strany je platba nevratná, při přesunutí domluveného termínu se taktéž platba nevrací.
Back to Top