REZERVACE SVATEBNÍHO FOCENÍ 2023
Hledáte svatebního fotografa? Chcete pro svou svatbu nenápadně lovené momentky a živé, přirozené portréty bez strnulého pózování? Pak jste zde správně. 
Ráda bych Vám nabídla své fotografické služby. Zeptejte se na svůj termín 💍
Mým cílem je zachytit krásné a jedinečné okamžiky vašeho svatebního dne. Na základě naší společné komunikace a dle Vašeho přání se snažím vycítit tu správnou atmosféru a dle toho stylizuji jak samotné focení, tak následnou úpravu snímků. Jsem otevřená všem typům sňatků. 
Můj styl focení je specifický. Reportážní styl je pro mne stejně důležitý jako portréty vás dvou, ať už přirozené nebo umělecké. Momentky a reálné emoce. Individuální přístup ke každému. Vyprávím příběh, snažím se být nenápadná a co nejméně zasahovat do děje. Určitě vás na svatbě nebudu nutit do nastrojených póz, ale právě naopak nenápadně vychytávám ty nejlepší přirozené momenty. Po celý den vám budu nablízku, ale zároveň o mne ani moc nebudete vědět. Pokaždé, když si otevřete svatební album, prožijete váš velký den znovu. 
Pokud se Vám má práce líbí, napište mi přes kontaktní formulář nebo na sociálních sítích Instagram a Facebook. Ráda se stanu Vaší svatební fotografkou.

Děkuji za Váš čas a těším se na viděnou!

Na co se můžete těšit?
• předsvatební schůzka
• přátelský přístup & uvolněná atmosféra
• přirozené fotky bez pózování
• dodání fotografií od 4 do 6 týdnů 
• svatební "ochutnávka" fotografií během 10 dnů přes e-mail
• fotky sdílené v online albu v maximální kvalitě
• upravené fotografie (dostanete všechny povedené)
• doprava zdarma (Praha, Středočeský kraj)
• ceny svatebních balíčků začínají již od 5.900,- Kč 
Ceník svatebního fotografování
2-4 hodiny
Příjezd svatebčanů k obřadu, momentky před obřadem. Obřad, gratulace, společné foto svatebčanů, malé skupinky, individuální foto novomanželů ve vybrané lokalitě, detaily (prstýnky, kytice).
80-100 fotografií
Cena: 5.900 Kč - 7.900 Kč

4-6 hodin
Přípravy nevěsty od oblékání šatů, příjezd ženicha k nevěstě. Příjezd svatebčanů k obřadu, momentky před obřadem. Obřad, gratulace, společné foto svatebčanů, malé skupinky, individuální foto novomanželů ve vybrané lokalitě, detaily (prstýnky, kytice) + začátek hostiny (přivítání novomanželů: rozbíjení talířů, svatební tabule).
100-120 fotografií
Cena: 7.900 Kč - 9.900 Kč
6-8 hodin
Přípravy nevěsty (kosmetika, oblékání šatů), příjezd ženicha a hostů k nevěstě + příjezd svatebčanů k obřadu, momentky před obřadem. Obřad, gratulace, společné foto svatebčanů, malé skupinky, individuální foto novomanželů ve vybrané lokalitě, detaily (prstýnky, kytice) + začátek hostiny (přivítání novomanželů: rozbíjení talířů, svatební tabule) + vstup na hostinu (přivítání novomanželů = rozbíjení talířů, svatební tabule, přípitek, polévka, hlavní chod).
 150-180 fotografií
Cena: 9.900 Kč - 11.900 Kč
8-10 hodin
Kompletní přípravy nevěsty (kadeřnice, kosmetika, oblékání šatů), příjezd ženicha a hostů k nevěstě + + příjezd svatebčanů k obřadu, momentky před obřadem. Obřad, gratulace, společné foto svatebčanů, malé skupinky, individuální foto novomanželů ve vybrané lokalitě, detaily (prstýnky, kytice) + začátek hostiny (přivítání novomanželů: rozbíjení talířů, svatební tabule) + vstup na hostinu (přivítání novomanželů = rozbíjení talířů, svatební tabule, přípitek, polévka, hlavní chod) + průběh hostiny = přivítání novomanželů = rozbíjení talířů, tradice, svatební tabule, přípitek, polévka, hlavní chod, krájení dortu, první tanec).
200-250 fotografií
Cena: 11.900 Kč - 13.900 Kč
10-12 hodin
Kompletní přípravy nevěsty (kadeřnice, kosmetika, oblékání šatů), příjezd ženicha a hostů k nevěstě, příjezd svatebčanů k obřadu, momentky před obřadem, obřad, společné foto svatebčanů, malé skupinky, individuální foto novomanželů ve vybrané lokalitě, detaily (prstýnky, kytice), průběh hostiny (přivítání novomanželů, vstup na hostinu, rozbíjení talířů, tradice, svatební tabule, přípitek, polévka, hlavní chod, krájení dortu, první tanec).
250-300 fotografií
Cena: 13.900 Kč - 15.900 Kč
Back to Top