Objednávkový formulář:                                                                      
Hledáte originální dárek? Nabízím dárkové poukazy, které Vám ráda připravím podle Vašich představ. Individuální přístup je pro mě samozřejmostí. Udělejte své rodině či přátelům radost nevšedním zážitkem. Na památku jim zůstanou fotografie, ke kterým se budou znovu a znovu vracet.
Poukaz graficky zpracuji dle Vašeho přání. Stačí mi napsat Vaši představu (barvy, text, k jaké události...). Hotový poukaz Vám mohu předat osobně v Praze, lze odeslat elektronickou cestou k vytištění, nebo lze zaslat v dárkové obálce na Vámi udanou adresu. Dárkové poukazy mají platnost jeden rok, což dává obdarovaným velký prostor při výběru vhodného termínu a prostředí. 
Poukaz je nepřenosný. Platnost je jeden rok od vystavení a je potřeba, aby byl využit minimálně jeden měsíc před koncem platnosti. Poukaz není směnitelný za peníze a zakoupený poukaz nelze vrátit. Není dovoleno kopírování, ani jakýkoliv zásah do vystaveného poukazu. Zakoupením poukazu souhlasíte s těmito podmínkami.
Na co je možné poukaz využít? Mohu nafotit skoro vše, od portrétů, párového a těhotenského focení. Také lze využít na poutavý umělecký dokument svatebního dne. Můžete také objednat poukaz na individuální workshop.
Focení probíhá v exteriéru (Praha a blízké okolí), případně dle domluvy. Výsledkem jsou upravené fotografie (počet zvolíte sami při objednávce) v elektronické podobě. 
Objednávky probíhají na e-mailu: sonasera.foto@gmail.com nebo přes objednávkový formulář.
Odeslat
Děkuji za Vaši zprávu.
Back to Top